Śpij zdrowo

Venus Multi Pocket – opinie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Venus Multi pocket – materac za rozsądną cenę.

Ten rodzaj 7 polowego materaca występuje w dwóch wersjach H1 i H2 *. Wnętrze materaca stanowią sprężyny woreczkowe o małej średnicy wykonane z wysokogatunkowego drutu. Komfort snu osiągamy przez siedem stref twardości. Tak jak w każdym materacu kieszeniowym sprężyny znajdują się w osobnych kieszeniach , np. w modelu 140×200 cm znajduje się ich 1340 sztuk.Elastyczność tego modelu osiągana jest przez niezależność pojedynczych sprężyn.

Wypełnienie stanowi wkład lateksowy który nie pozwala na rozwój grzybów i pleśni , kanały wentylujące zapewniające doskonałą cyrkulację powietrza oraz zewnętrzna przekładka tapicerska – 30 mm.

Do tego modelu można zastosować 13 różnych pokrowców oraz 9 rodzajów stelaży, także regulowanych.

Materac kieszonkowy Venus lepiej dopasowuje się do części ciała podczas snu, ponieważ materac ma inną twardość np. pod biodrem i inną pod nogami również kręgosłup, leżąc na „wznak” ,naturalnie dopasowuje się do litery „S” , prawidłowej pozycji dla kręgosłupa.

Wyróżniony złotym medalem na targach Poznańskich Meble 1998r.

„Strefa twardości H1 – dla osób o wadzę do 80 kg.

Strefa twordości H3 dla osób powyżej 80kg.

Venus Multi Pocket – sklep firmowy.

Author

5 komentarzy

  1. Kupiliśmy ten model i muszę powiedzieć , że przez pierwsze dwa tygodnie miałem ochotę go oddać z powrotem, jednak po roku spania nie zamieniłbym na inny , różnica między mną a małżonką to jakieś 16 kg , a ten model w przeciwieństwie do poprzednich ” no name” sprawdza się znakomicie

  2. Właśnie przymierzam się do zakupu , czy orientujecie się czy dają jakieś zniżki w sklepach stacjonarnych czy nie ma sensu, i szukać w internecie ?

    • Najlepiej poszukać materace online, w sklepach stacjonarnych raczej nie dają rabatów.

      • No nie wiem , jak osttni o kupowaliśmy łózko w firmie Koło to do materaca , nie pamiętam już jak się nazywał ale w każdym razie / bonelowy / to dostaliśmy 6% rabatu , może mało ale jak się to odejmie od sumy 4 tyś zł to jest dużo

Write A Comment