Śpij zdrowo

Tencel

Pinterest LinkedIn Tumblr
Pokrowiec tencel
Pokrowiec tencel

Nowa epoka fibry

TENCEL® otwiera nową epokę w technologii włókien. Przełomu w nowoczesnej technologii włókien dokonała jedyna w swoim rodzaju struktura włókna nanofibryli. TENCEL® w naturalny sposób łączy wiele zalet innych włókien: włókno TENCEL® jest delikatne jak jedwab, mocne jak poliester, chłodne jak len, ciepłe jak wełna i bardziej chłonne od bawełny.

Początek Nowej Ery

Woda, najbardziej istotna dla życia, jest ujarzmiona przez wyjątkowe właściwości tkaniny TENCEL ®. Włókna TENCEL ® wchłaniają nadmiar płynu i szybko uwalniają go ponownie do atmosfery. Prawdziwą naturę włókien TENCEL ® można znaleźć w tej doskonałej interakcji.

Fibryle są kluczem do wydajności i możliwości włókien TENCEL ®. Są to małe elementy („włoski”), które składają się na włókna. Unikalna struktura włókien pozwala na produkcję wyrobów włókienniczych, o których do tej pory można było jedynie pomarzyć. Jest to pierwsze włókno celulozowe, których działanie opiera się na tej innowacyjnej konstrukcji. Kontrolowanie ich regularnego rozmieszczenia tych maleńkich włókien prowadzi do nowych właściwości i funkcjonalności. Włókna te są hydrofilowe i optymalnie absorbują wilgoć oraz posiadają doskonałe właściwości chłodzące.

Author

Write A Comment